Про ...
… приватність дітей в Інтернеті
Команда МІНЗМІН у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти та науки України розробили навчальні матеріали про приватність дітей в Інтернеті.


84% батьків у всьому світі зтурбовані безпекою своїх дітей в Інтернеті, але не витрачають достатньо часу, щоб обговорити питання безпеки з дитиною. Опитані батьки витрачають в середньому лише 46 хвилин на обговорення теми безпеки в Інтернеті зі своїми дітьми протягом усього їхнього дитинства.


Батьки та вчителі є тими найближчими до дитини людьми, хто має навчати дітей безпечній поведінці в Інтернеті. Саме тому команда МІНЗМІН у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти та науки України розробили навчальні матеріали про приватність дітей в Інтернеті. Важливо: раніше не було розроблено жодних матеріалів про приватність дітей і захист їх даних у соціальних мережах.
Плани уроків для вчителів
Онлайн-курс для батьків
"Приватність дітей в Інтернеті"

Хто збирає дані ваших дітей в Інтернеті та як їх використовує? Як убезпечити дітей від шахраїв і забезпечити їх приватність в соціальних мережах?

Команда МІНЗМІН створила відео-блог на всі теми, про які треба знати батькам для того, щоб подбати про дотримання права дитину на приватність.
Як створити більш безпечне цифрове середовище для дітей?
Як захистити приватність дитини в Telegram, Instagram, Facebook та TikTok
Наші відео-експлейнери містять прості рекомендаціх щодо інструментів, які допоможуть налаштувати соц мережі та месенджери так, щоб ваша приватність або приватність вашої дитини чи учнів була максимально захищеною. Соц мережі надають такі інструменти. Повторюйте налаштування, які про які ми розповідаємо у відео та створюйте більше безпечне цифрове середовище для дітей.
Партнери
Всі матеріали розроблено за фінансової підримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження»
в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.


Матеріал відображає позицію авторів і не обов'язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».
Авторки матеріалів
експертка з інформаційних прав та безпеки, керівниця зі стратегічного розвитку МІНЗМІН
керівниця аналітичного відділу МІНЗМІН
Наші контакти
minzmin.org.ua