Школа онлайн-безпеки дітей – це освітній проєкт для активних вчителів і батьків, які хочуть захистити своїх дітей від загроз в Інтернеті. Вона про те, як забезпечити максимальну користь Інтернету для дітей, які загрози чекають на дітей в онлайн-середовищі та як від них убезпечити.

Програма освітнього проєкту базується на Рекомендаціях із захисту дітей у цифровому середовищі, які були видані в 2020 році Міжнародним союзом електрозв'язку — спеціалізованим агентством Організації Об'єднаних Націй.
Рекомендації Міжнародного
союзу електрозв'язку
Рекомендації про безпеку дітей у цифровому середовищі стали основою для вебінарів Школи. Вони надають зацікавленим сторонам узгоджені на міжнародному рівні принципи задля забезпечення захисту дітей від ризиків у цифровому середовищі. До комплексу перекладених документів входять рекомендації для батьків та освітян; індустрій; органів державної влади.

Переклад документів створений за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України громадською організацією "МІНЗМІН" за підтримки Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ).
Рекомендації Міжнародного
союзу електрозв'язку


Рекомендації про безпеку дітей у цифровому середовищі
стали основою для вебінарів Школи. Вони надають зацікавленим сторонам узгоджені на міжнародному рівні принципи задля забезпечення захисту дітей від ризиків у цифровому середовищі. До комплексу перекладених документів входять рекомендації для батьків та освітян; індустрій; органів державної влади.

Переклад документів створений за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України громадською організацією "МІНЗМІН" за підтримки Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ).
Вебінари Школи
Першу Школу, що пройшла в грудні 2020 року,
успішно закінчили 352 учасники.
Школа побудована у форматі тематичних вебінарів – усього їх чотири:

1. Потреби дітей в онлайн-середовищі.
2. Ризики та труднощі для дітей у Інтернеті.
3. Безпека дітей онлайн: важливі поради для батьків.
4. Безпека дітей онлайн: важливі поради для вчителів.

Запрошуємо до перегляду!
Спікерки
експертка з інформаційних прав та безпеки Експертного центру з прав людини, керівниця зі стратегічного розвитку МІНЗМІН
стипендіатка програми Eastern Partnership Civil Society Facility, керівниця аналітичного відділу МІНЗМІН
Партнери Школи
"Школа онлайн-безпеки дітей" – освітній проєкт для вчителів та батьків, що втілюється громадською організацією "МІНЗМІН" за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та підтримки Міжнародного союзу електрозв'язку
Наші контакти
minzmin.org.ua